Cześć,

mam na imię Agnieszka i pomagam wdrażać zdrowsze nawyki żywieniowe na drodze do zdrowego odżywiania i skutecznego odchudzania.

 

Jestem technologiem żywności, dietetykiem i psychodietetykiem oraz mamą dwójki nastolatków. Od wielu lat jestem związana z branżą medyczną. Na co dzień pracuję z ludźmi, wiem jak ważne jest uważne słuchanie, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu. 

Często spotykam się z sytuacjami, w których ludzie borykają się z uciążliwą walką z nadwagą, dietami i efektem jo-jo. Szczególnie bliskie są mi kobiety, które oprócz obowiązków zawodowych mają dzieci, prowadzą dom i chcą zadbać o swoją sylwetkę. Wiem, że jest im trudno znaleźć czas wyłącznie dla siebie, że nawet gdy ten czas się znajdzie, brakuje siły do działania. 

Dlatego, razem z moja siostrą Kasią, (która ogarnia całą technologię), stworzyłam blog Zdrowsze Nawyki. Naszym celem jest przekonanie czytelników do tego, że nie tylko mają wpływ na to, jaką będą mieli  masę ciała, ale też że można do tego dojść bez rygorystycznych diet.

Jestem fanką nawyków, małych kroków, dzięki którym można osiągnąć bardzo wiele. 

Swoją wiedzę dietetyczną cały czas aktualizuję na licznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Jestem też członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.